Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ojciec Witko uzdrawiał wiernych podczas mszy

Utworzony przez KK, 27 lutego 2009 r. o 15:40
A czy w Krakowie w niedługim czasie będzie taka msza z udziałem O. Witko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Jeśli ktoś z Was wie kiedy O.Witko będzie w Warszawie w najbliższym czasie, napiszcie proszę. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co sie dowiadywalem to w Warfszawie ma byc 5 pazdziernika o godz18.30 przy ul Modzelewskiego98 bede napewno prfzejade te dwiescie kilosuw ,a i u mnie wPIONKACH bEDZIE tylko ze dopierfo w listopadzieede na dwuch mszach hehehe na na jednej cos zrfobi na drfugiej poprfawi i bedzie malinowo .prfzynajmniej za darfmo bo ta lajza zbyszek nowak wyciagnal odemnie 250zl i kurde nic ale trfzeba wierzyc ze tym rfazem sie uda. no to ja troszeczke odswiezylem ale moze ktos prfzeczyta.pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha moze ktos z was sie dowiadywal czy na 100 procent bo ja kurfcze nie wiem czy prffzy MOdzelewskiego 98 .prosilbym o szcybka odpowiedz bo to juz we wtorek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich forumowiczów.Mamy teraz miesiąc różańcowy,dlatego pozwolę się podzielić orędziem Matki Bożej z Medjugorje.Znalazłam w starej książeczce adres internetowy , sprawdziłam dziś i nadal jest aktualny . Matka Boża przekazuje orędzia 25 każdego dnia miesiąca . Orędzia Matki Bożej Orędzie, 25. września 2010 „Drogie dzieci! Dziś jestem z wami i wszystkich was błogosławię moim matczynym błogosławieństwem pokoju i zachęcam was, abyście bardziej żyli życiem religijnym, bo jesteście jeszcze słabi i nie jesteście pokorni. Dziatki, zachęcam was, abyśce mniej mówili, a więcej pracowali nad waszym osobistym nawróceniem, aby wasze świadectwo było owocne. I niech wasze życie będzie nieustanną modlitwą. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.” Dla zainteresowanych podaję adres stronki http://www.medjugorje.hr/pl/objawienia-medziugorskie/oredzia/ Pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani znajoma dała mi wczoraj broszurkę o nowennie pompejańskiej.Pierwszy raz się zetknęłam z nowenną,dlatego dzisiaj weszłam na neta i szukałam o niej informacji . Zainteresowanie moje było tym większe , że podobno Matka Boża nie odmówiła nikomu pomocy , zwracającym się do Niej gorliwie w nowennie . Noi znalazłam piękne świadectwa osób , które przystąpiły do nowenny . Odrazu pomyślałam , aby wam to przekazać Ja mam wiele marzeń i problemów.Ale przecież to wszystko daje nam Pan Bóg . Myślę,że to nie przypadek , że ta nowenna trafiła w moje ręce . Ja mam zamiar ją odmówić . Mam nadzieję,że nie jeden z was sięgnie po nią i za jakiś czs i my będziemy mogli opisać na łamach tego forum swoje osobiste świadectwo A teraz pozdrawiam Was serdecznie i zapraszam na stronkę . http://www.pompejanska.pl/5,swiadectwa.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W życiu prawdopodobnie nic nie dzieje się przypadkiem. Wszystko ma swoją przyczynę. Czasami myślę, że chociażby częściowo KTOŚ za nas reżyseruje, a my jesteśmy tylko aktorami.Nowennę odmów,a świadectwo koniecznie opisz na forum. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajki napisał:
Ludzie nie moga uzdrawiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ksiądz uzdrawia tylko Sam JEZUS przez ręce księdza i trzeba o tym pamiętać, to Bóg uzdrawia w trakcie Eucharystii, czytajcie Nowy Testament
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach... te ręce księdza są bezcenne. Dodam jeszcze tak pro forma,że jestem po lekturze Starego i Nowego Testamentu,Ewangelii Jezusa i wielu innych. Czytanie jak najbardziej polecam,ale ze zrozumieniem.Moc Boska jest niezmierzona,a wiara czyni cuda.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masion napisał:
Wiara to opium dla ciemnych mas!
MAM PYTANIE CZY NA TYCH MSZACH O UZDROWIENIE ZDARZAŁY SIĘ CUDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Taaa... sratatata. Może jeszcze doświadczyłaś niepokalanego poczęcia. Kościół Katolicki a obrzędy rodem z plemion afrykańskich i ich szamanów.
Współczuję autorowi tego posta, ba nawet pokluszę się o pójście dalej, tego wątku..., najpierw wypada dowiedzieć się więcej na dany temat, żeby podejmować dyskusje, ale wiadomo śmieci w internecie jest dużo, podobnie jak takich wątków na rożnych forach i jedyne co mnie zaskakuje to permanentna ignorancja ludzi w takich dywagacjach na temat kościoła i religii katolickiej dyskutujących. Powiedz mi jak często chodzisz do kościoła, do komunii, jak często uczestniczysz w życiu parafii w której mieszkasz, bo to są właśnie podstawowe warunki które należy spełnić żeby mieć jakiekolwiek pojęcie o temacie w którym zamierzasz się poruszać, to co ktoś na ten temat napisał nie wystarczy... Potem możesz zacząć zadawać pytania, samemu sobie albo komuś komu ufasz, tak właśnie wygląda proces poznania, nie tylko religii, ale także matematyki, fizyki, i biologii, cokolwiek chcesz poznać i o czymkolwiek chcesz dyskutować, najpierw musisz uszanować pewne reguł... Na prawdę współczuję ignorantom....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Potwierdzam uzdrowienia, byłem na tej Mszy, co prawda stałem już na dworze, ale doskonale czułem w sobie obecność Boga, zwłaszcza podczas tzw modlitwy języków, obok mnie stała starsza kobieta która przyszła o kuli, ledwo stała, często przysiadała na krzesło, ale też nie mogła wysiedziec,natomiast po jego słowach "została uzdrowiona osoba, która przyszła o kulach, którą strasznie rano bolało kolano" ona podniosła kule do góry wstała i normalnie stała a pozniej chodziła. Wiele osób również w czasie jego modlitwy przez nałożenie dłoni doznawało tzw spoczynku w Duchu świętym (kilkuminutowy upadek na ziemię, coś w stylu zasłabnięcia, ale posiada się pełną świadomość ). Także osoby które nie mają nic z tym wspólnego proszę o zaprzestanie tego typu komentarzy, trzeba po prostu uwieżyć w jego działanie, a efekty będą powalające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie już powaliło... po przeczytaniu tego wpisu.Dziękuję Bogu,że nie muszę korzystać z pomocy "uzdrowicieli". Wszystkim zaglądającym tutaj życzę przede wszystkim zdrowia. Wesołych Świąt oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu nadchodzącego roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos wie kiedy o. Witko bedzie mial jakas msze w warszawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o.Witko będzie na Mszy św o 17,00 23.02.2011 w parafii na ul.Modzelewskiego
ds napisał:
czy ktos wie kiedy o. Witko bedzie mial jakas msze w warszawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze za pozno tego przeczytalem chyba niepisane mi byc na mszy u o. Witko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ja też się spóżniłam, a tak bardzo mi zależało Gdzie mogę sprawdzić kiedy o.Witko będzie w Warszawie. Mam małego dzidziusia i żeby się wybrać na Msze z udziałem Ojca muszę zorganizwać opiekę nad dzieckiem i dlatego muszę wiedzieć wcześniej. Będę wdzięczna jeśli ktoś ma jakieś informację. Dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy i gdzie bedzie kolejna msza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Pionkach 11 maja o 18:00 odbędzie się msza o uzdrowienie, przyjedzie O. Witko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...